'KAKO OVO NIJE PENAL?!' / Navijači Arsenala ogorčeni zbog poteza Ćaleta-Cara: 'Jedno pravilo za sve ostale klubove, a drugo za naš...'

Navijači su se raspisali po društvenim mrežama nakon utakmice i uglavnom se slažu kako Arsenal danas nije bio na pravoj razini

23.10.2022.
19:46
Screenshot

Nogometaši Arsenala prvi su put ove sezone remizirali u engleskoj Premier ligi, a do boda su stigli odigravši 1-1 na gostovanju kod Southamptona. Granit Xhaka je doveo goste u vodstvo u 11. minuti, a konačnih 1-1 postavio je Stuart Armstrong u 65. minuti.

Navijači su se raspisali po društvenim mrežama nakon utakmice i uglavnom se slažu kako Arsenal danas nije bio na pravoj razini, ali još su složniji po pitanju glavnog suca utakmice Roba Jonesa.

ZANIMLJIV DAN /

Wolvesi pucali 21 put, a primili četiri komada iz pet pokušaja, Arsenal kiksao kod Svetaca: Aston Villa uvjerljiva

Sporna situacija s Ćaletom-Carom

Arsenalovi navijači smatraju kako ih je Jones oštetio u više navrata. Posebno naglašavaju situaciju iz 14. minute, u čijem je središtu bio hrvatski branič Duje Ćaleta-Car. On je u vlastitom šesnaestercu objema rukama držao Arsenalovog napadača Gabriela Jesusa, koji je potom pao, ali sudac se nije oglasio.

"Kako ovo nije penal", napisali su ljutiti navijači.

Navijači su posebno ogorčeni jer je za vrlo sličnu situaciju Chelsea dan ranije dobio jedanaesterac u dvoboju protiv Manchester Uniteda. "Jedno pravilo za sve ostale klubove, drugo pravilo za Arsenal."

Arsenal ima 28 bodova iz 11 nastupa, a Manchester City 26. Treći je Tottenham sa 23 boda.