neviđeni incident / Navijač usred utakmice uletio na teren i nokautirao nogometaša, susret odmah prekinut!

Subotnji susret austrijske regionalne lige između GAK-a i Herhe Wels prekinut je u 80. minuti nakon rijetko viđenog incidenta

2.11.2018.
8:33
Youtube Screenshot

Subotnji susret austrijske regionalne lige između GAK-a i Herhe Wels prekinut je u 80. minuti, nakon što je jedan 35-godišnji neimenovani navijač domaćina utrčao na travnjak i nokautirao gostujućeg igrača Haruna Sulimanija.

Kako se kasnije opravdavao, navijača su isprovocirale Sulimanijeve geste, a lokalni mediji kažu kako ga je nekolicina navijača GAK-a htjela rastrgati zbog gluposti koje je izvodio na travnjaku.

GAK je inače sekunde prije incidenta uspio izjednačiti na 1:1, no, sudeći prema situaciji koja se odigrala na terenu, utakmica bi mogla biti službeno registrirana pobjedom 0:3 za goste.