SAMO SU GA GLEDALI / Navijač njemačkog prvoligaša postrojio igrače i očitao im lekciju

3.3.2024.
14:07
profimedia

Igračima Darmstadta sigurno nije bilo lako nakon domaćeg poraza od Augsburga 6-0, a k tome je i trenutno najlošija momčad njemačke Bundeslige.

SVE JE POZNATO /

Dinamo objavio informacije o ulaznicama za utakmicu s PAOK-om

Nalazi se na posljednjem mjestu ljestvice sa samo dvije pobjede i 13 bodova te su mu šanse za ostanak u ligi izrazito male.

Augsburg je utakmicu praktički zaključio već prije prvog poluvremena gdje je vodio 5-0, dok su posljednji udarac domaćinima zadali u 84. minuti.

Ovo je ujedno i 11. poraz njemačkog kluba u nizu, a navijačima Darmstadta bilo je dosta. Jedan od navijača odlučio je igračima dati jedan 'pep talk'. Igrači su se uredno postrojili dok im je on pokušavao podići moral, a to sigurno nije bilo lako nakon jedne ovakve utakmice.

Na kraju je navijač otišao s travnjaka, a neki su ga igrači ispratili s pljeskom. Možda će im ovakav pristup pomoći u ostatku lige, međutim za ostanak u ligi trebat će se jako potruditi.

Spektakularnu FNC 15 priredbu iz Ljubljane možete gledati u prijenosu UŽIVO 30. ožujka na Voyo platformi