Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
NAVIJAČ TUŽI ZDRAVKA MAMIĆA: /

Bivši čelnik Dinama našao se u novim problemima

Bivši izvršni direktor Dinama Zdravko Mamić odrekao se svoje funkcije u klubu nakon što je protiv njega pokrenuta istraga zbog navodnog izvlačenja novca iz kluba.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Naime, kako piše Večerni list navijač Dinama Tomislav Jurić tuži Mamića zbog klevete i sramoćenja. Razlog? Konferencija za novinare bivšeg Dinamova čelnika 2014. na kojoj je između ostalog izjavio kako je Jurić dio skupine navijača koja mu ugrožava sigurnost i napada kuću. Tom je prilikom Mamić rekao i kako iza njih stoji SDP.

Pozvani na mirenje

Također, tada je pokazao i fotografiju Jurićeve troje djece odjevene u majicu s njegovom prekriženom glavom.

"Kako takav roditelj može odgajati djecu", upitao je tada Mamić, piše Večernji list.

Jurić je u tužbi naveo kako ga je Mamić oklevetao i osramotio jer ga je prikazao kao osobu koja za SDP obavlja nezakonite poslove te da je utječe na napade na Mamića.

Navijač Dinama zbog toga je zatražio da se Mamića kazni novčanom kaznom u iznosu 800 dnevnih dohodaka. Iako je sud pozvao na mirenje sukobljene strane, Jurić je odgovorio da je to nemoguće jer Mamić nije odgovorio na njihov poziv na mirno rješenje spora.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike