NAPOKON SE I TO DOGODILO: / Čop zabio prvi gol za Malagu

Hrvatski napadač Duje Čop zabio je prvi prvenstveni gol za Malagu.

13.12.2015.
14:45

U utakmici 15. kola Čopova momčad slavila je s 2-1 na gostovanju kod Rayo Vallecana, a upravo je bivši napadač Dinama i Hajduka zabio pobjednički gol.

Preokret Malage

Domaćini su, inače, poveli u šestoj minuti golom JavijaGuerra. Drugo poluvrijeme, međutim, donijelo je preokret gostiju. U 59. minuti Brazilac Charles donio je izjednačenje, a tri minute prije kraja susreta Čop je na dodavanje JuanaCarlosa loptu poslao u donji desni kut vratara YoelaRodrigueza.

S ova tri boda Malaga je pobjegla iz zone ispadanja. Trenutno su na 16. mjestu s 14 bodova, koliko ima i 18. Vallecano.

Čop je, inače, imao sasvim solidan uvod u sezonu. U četiri predsezoneske utakmice za Malagu zabio je tri gola. No, dobru formu s priprema nije uspio prenijeti i u prvenstvo.