NAPOKON OTKRIVEN RAZLOG CONTEOVOG NAPADA NA MOURINHA: / Ova snimka otkriva pravi uzrok incidenta koji je obišao svijet

Četvrtfinalnu utakmicu FA Cupa između Chelseaja i Manchester Uniteda u ponedjeljak na Old Traffordu obilježio je i verbalni sukob između dvaju menadžera Antonija Contea i Josea Mourinha.

15.3.2017.
9:11
Screenshot: Daily Motion

Svi su se pitali zašto se menadžer Chelsea Antonio Conte tako žustro i beskompromisno sjurio prema Mourinhu. Sad smo dobili odgovor na to pitanje.

Naime, na internetu je osvanula snimka trenutka prije sukoba Contea i Mourinha na kojoj se jasno vidi kako je glavni razlog Conteove ljutnje napucana lopta prema njemu od strane Portugalca koja je zamalo pogodila Talijana, a ne ljutnja zbog prekršaja Valencije na Alonsom ispred Contea u završnici prvog poluvremena.

Vrijedi spomenuti kako je daljnji sukob dvaju poznatih nogometnih stručnjaka spriječio četvrti sudac. Ovaj susret završio je pobjedom Chelsea 1-0, a pogodak u 51. minuti postigao je neumorni Kante.