DRAMA U VELIKOJ GORICI / Napadač Slaven Belupa dobio laktom u glavu, odvela ga hitna

Napadač Slavena dobio nezgodan udarac

25.8.2023.
22:43

U petak navečer odigrala se prva utakmica šestog kola HNL-a između Gorice i Slaven Belupa. Briljantno drugo poluvrijeme u kojoj smo vidjeli golove i sjajne poteze, zasjenila je ružna scena.

Gorica - Slaven Belupo 2-2 /

Luda utakmica u Velikoj Gorici

Utakmica koja se igra u Velikoj Gorici je kratko bila zaustavljena u 19. minuti pri rezultatu 0-0 zbog ozljede napadača Slavena Dilana Ortiza. Naime, Ortiz je dobio udarac laktom u glavu tijekom zračnog duela sa stoperom Gorice, Krešimirom Krizmanićem.

Iako udarac naizgled nije izgledao grubo, Ortiz je očito primio nezgodan udarac u glavu. Ležao je na travnjaku nekoliko minuta i primio pomoć liječnika. Igrači su u nevjerici gledali Ortiza na travnjaku.

Vozilo hitne pomoći ubrzo je došlo, stavili su ga nosila i odvezli s terena. Nadamo se kako nije ništa ozbiljno i da će se Dilan Ortiz brzo vratiti na teren. Držimo fige!