KAKAV AMATERIZAM / Napadač Rijeke napravio bizaran kiks i nije ušao u igru protiv Dinama, Jakirović poludio: 'Bit će kažnjen'

Kad je shvatio da neće ući u igru, Jorge Obregon iskaljivao se na opremi za zagrijavanje i bočicama

20.3.2023.
10:17
Matija Habljak/Pixsell

Dinamo je u derbiju 26. kola SuperSport HNL-a pobijedio Rijeku na Maksimiru 1:0 i tako prekinuo niz od tri utakmice bez pobjede. Čačićeva momčad je na oproštaju Arijana Ademija od Dinamova dresa do pobjede došla golom Stefana Ristovskog u 67. minuti susreta.

POSLJEDNJI POZDRAV /

Neobična scena iz Dinamove svlačionice na Ademijevom oproštaju: 'I on je tu u trenerci Rijeke?'

Gosti su u jednom trenutku naletjeli na neobičan problem. U 85. minuti Sergej Jakirović na teren je poslao Jorge Obregona koji u zadnjem trenutku ipak nije ušao u igru.

Riječki napadač Jorge Obregon nije ušao u igru jer je zaboravio dres, a Jakirović je najavio da će biti kažnjen:

"Obregon je zaboravio dres, ostao mu je u svlačionici. To nije moj problem, nego njegov, ali pokazuje koliko je netko fokusiran. Zagrijavaš se u dresu, staviš kostobrane i uđeš, a ne ovako. Zna se kako profesionalni klub funkcionira, bit će kazni zbog toga, kao što ima premija."