KAKAV PEH / Napadač mladih Vatrenih zabio u važnoj pobjedi pa se ozlijedio i morao izaći iz igre

8.12.2023.
23:35

Napadač mlade hrvatske nogometne reprezentacije Matija Frigan bio je strijelac u 2-1 (1-0) važnoj gostujućoj pobjedi Westerloa protiv Kortrijka u "derbiju začelja" 17. kola belgijskog prvenstva, ali je kasnije tijekom utakmice morao napustiti igru zbog ozljede.

DIVAN POTEZ /

Andrej Kramarić zabio golčinu za svoj Hoffenheim, o ovoj majstoriji još će se dugo pričati

Frigan je svojim četvrtim ovosezonskim golom u 33. minuti doveo Westerlo u vodstvo, da bi 54. minuti morao biti zamijenjen.

Domaći su poravnali u 66. preko Daviesa, ali je Daci golom u 87. minuti osigurao tri boda gostima.

Ovom pobjedom Westerlo je stigao na 14. mjesto ljestvice pretekavši pretposljednji Leuven koji ima 12 bodova, dok je Kortrijk na dnu sa 10 bodova.

Na vrhu je Royale Union sa 38 bodova, četiri više od drugog Anderlechta.

Utakmice hrvatskih rukometašica u drugom krugu možete uživo gledati na programu RTL Kockica te na platformi Voyo uz stručnog komentatora Filipa Brkića