NAKON ŠTO JE BRAZIL IZBACIO ARGENTINU: / Ovo su situacije zbog kojih je Messi pobijesnio. Mislite li da je u pravu?

Messi je potpuno izgubio živce zbog ove dvije situacije nakon što je njegova Argentina ispala od Brazila

3.7.2019.
11:39
Screenshot/Youtube

Nogometna reprezentacija Brazila pobijedila je Argentinu s 2:0 i izbacila je u polufinalu Copa Americe.

Pogotke za Brazil, koji ovu Copu igra na svojem terenu, postigli su Gabriel Jesus u 19. minuti i Roberto Firmino u 71. minuti.

BRAZIL BOLJI OD ARGENTINE: /

Leo Messi i ekipa ispali u polufinalu Copa Americe, Brazilci idu u borbu za naslov

Tijekom utakmice na terenu je bilo mnogo napetosti tako da je sudac imao pune ruke posla, a nakon susreta novinarima se obratio Lionel Messi koji je bio bijesan na suce.

“Na ovoj Copi valjda su se umorili od korištenja VAR-a, pa ga danas uopće nisu koristili. Dosad su sudili usr**a igranja rukom, usr**e prekršaje i usr**e penale, a danas ništa. Mislim da nam nisu dosuđena dva jedanaesterca. Nevjerojatno. Nadam se da će CONMEBOL nešto poduzeti, iako se ne nadam ničemu jer ga kontrolira Brazil”, rekao je nakon utakmice Messi.

Lionel Messi

MESSI SKANDALOZNO UDARIO NA SUCE NAKON UTAKMICE: ‘Sudili su us***a igranja rukom, us***e prekršaje i us***e penale!’

Messi je bio ljut zbog dvije situacije za koje je mislio da se radi o čistim jedanaestercima.

U prvoj spornoj situaciji Messi je dodao loptu prema Sergiju Agueru koji je utrčavao u šesnaesterac Brazila, a napadač Manchester Cityja je pao nakon sudara s Danijem Alvesom. Situaciju pogledajte OVDJE.

U drugoj je riječ o dogoađaju nakon ubacivanja iz kuta kada je Brazilac Arthur skočio i srušio Argentinca Otamednija. Situaciju pogledajte OVDJE.

Bez VAR-a, bez penala

Sudac Roddy Zambrano prilikom oba slučaja nije pregledao situaciju korištenjem VAR-a.