GLAVNA TEMA / Nakon dramatičnog ispadanja Dinama oglasio se i Vučić: 'Zare ulazi, ne se znaje'

Ovogodišnju sudbinu Dinama u najjačem nogometnom natjecanju zapečatio je Domagoj Vida pogotkom u 100. minuti

21.8.2023.
14:05

Sve do sučeva dodatka Dinamo je u Ateni vodio 2-0 i imao u rukama mjesto u doigravanju za Ligu prvaka da bi s dva pogotka u dodanom vremenu AEK izjednačio na 2-2 i tako došao na korak od plasmana u grupnu fazu elitnog europskog klupskog natjecanja. Ovogodišnju sudbinu Dinama u najjačem nogometnom natjecanju zapečatio je Domagoj Vida pogotkom u 100. minuti koji je došao nakon obranjenog jedanaesterca Livakovića, nakon čega je na loptu natrčao hrvatski reprezentativac i pospremio je u mrežu.

PRESUDIO MU AEK /

Neslužbeno: Igor Bišćan danas će postati bivši, već se zna tko će biti novi trener Dinama?

O porazu u Ateni se oglasio Aleksandar Vučić: "U 85. minuti mnogi su pomislili da je gotovo u Ateni, ali nije bilo gotovo. Bilo je 2:0 za Dinamo, pa je završilo 2:2", rekao je Vučić pa je onda izrecitirao rečenicu iz knjige Leskovački drveni tramvaj, koja govori o nogometašu Zaretu, poznatom golgeteru iz Leskovca:

"Zare ulazi, ne se znaje", što zapravo upućuje na to da nije gotovo dok Zare ne uđe.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.