PREGLED PREMIER LIGE / Najveći londonski derbi pun pogodaka: Chelsea nastavlja gubiti, a Liverpool pobjeđivati

U velikom londonskom derbiju u 6. kolu englskog nogometnog prvenstva Arsenal i Tottenham Hotspur igrali su 2-2 (1-1).

24.9.2023.
18:14

Domaći "topnici" dva puta su vodili, oba puta nakon velikih pogrešaka gostujućeg stopera Romera koji je u 26. minuti postigao autogol, a početkom nastavka igrajući rukom skrivio kazneni udarac kojega je u pogodak u 54. minuti pretvorio Saka. No, gostujuće "pijetlove" oba je puta u egal vraćao kapetan Son, prvi put u 42., a drugi u 55. minuti.

'DOK SVIRA RADIO...' /

Pogledajte pogodak kojim je Pašalić pokazao da je još uvijek važan za Atalantu

Nakon ovog remija oba su kluba pala na ljestvici, Tottenham s drugog na četvrto, a Arsenal s četvrtog na peto mjesto, a imaju po 14 bodova. Preskočili su ih Liverpool i Brighton and Hove Albion domaćim 3-1 pobjedama protiv West Ham Uniteda, odnosno Bournemoutha.

Strijelci za Liverpool bili su Salah (16-11m), Nunez (60) i Jota (85), dok je precizan za West Ham bio Bowen (42).

U Brightonu je domaće do pobjede vodio Mitoma (46, 77= s dva gola uz autogol Kerkeza (45+2-ag), dok je Solanke (25) doveo goste nakratko u prednost.

Liverpool je drugi sa 16 bodova, dva manje od vodećeg Manchester Cityja, dok je Brighton treći sa 15 bodova.

Najbolje trenutke BKFC 50 iz Denvera pogledajte na streaming platformi Voyo.