'DOK SVIRA RADIO...' / Pogledajte pogodak kojim je Pašalić pokazao da je još uvijek važan za Atalantu

Pašalić je u igru ušao u 67. minuti, a u 76. minuti je preciznim udarcem povisio vodstvo svoje momčadi na konačnih 2-0.

24.9.2023.
17:56

Veznjak hrvatske nogometne reprezentacije Mario Pašalić bio je strijelac za Atalantu u 2-0 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Cagliarija u susretu 5. kola talijanskog prvenstva.

OPA! /

Imamo li kandidata za gol sezone? Pogledajte što je napravila zvijezda Intera, ovo ni tri golmana ne bi zaustavila

OPA! /

Pašalić je u igru ušao u 67. minuti, a u 76. minuti je preciznim udarcem povisio vodstvo svoje momčadi na konačnih 2-0. Prvi gol postigao je Lookman u 33. minuti. GOL POGLEDAJTE OVDJE.

Atalanta je sada šesta s devet bodova, dok je Cagliari pretposljednji 19. s dva.

Josip Brekalo igrao je do 65. minute za Fiorentinu u 2-0 (1-0) gostujućoj pobjedi kod Udinesea. Strijelci su bili Martinez Quarta u 32. Bonaventura u drugoj minuti nadoknade.

Fiorentina je skočila na peto mjesto sa 10 bodova, dok je Udinese 18. s tri.

Ranije u nedjelju je vodeći Inter zadržao stopostotni učinak 1-0 (0-0) gostujućom pobjedom kod Empolija golom Dimarca iz 51. minute.

Inter je na vrhu sa 15 bodova, dok je Empoli na dnu bez bodova.

Najbolje trenutke BKFC 50 iz Denvera pogledajte na streaming platformi Voyo.