OBARA REKORDE / Najbolji strijelac Bundeslige zabio pa izašao nakon samo 30 minuta: Trener otkrio koliko ga neće biti

Napadač Stuttgarta i najbolji strijelac Bundeslige Serhou Guirassy neće biti dostupan "nekoliko tjedana"

22.10.2023.
16:10

Napadač Stuttgarta i najbolji strijelac Bundeslige Serhou Guirassy neće biti dostupan "nekoliko tjedana" zbog ozljede tetive zadobivene u subotu protiv Union Berlina, objavio je njemački klub u nedjelju.

KRIZA TRESE VELIKANA /

Sosa upisao dvije briljantne asistencije u novom porazu Ajaxa: Hrvatski dvojac opet poklanjao golove u obrani

Guirassy, ​​strijelac 14 golova u prvih osam prvenstvenih mečeva ove sezone, na ljestvici strijelaca ima pet golova više od zvijezde Bayern Münchena Harryja Kanea.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo

Gvinejski internacionalac je u subotu postigao gol u pobjedi Stuttgarta protiv Union Berlina od 3-0, prije nego što je zamijenjen nakon samo 30 minuta igre.

Trener Stuttgarta Sebastian Hoeness opisao je gubitak napadača kao "gorak i za igrača i za momčad". "Svi su vidjeli u kakvoj je sjajnoj formi Serhou nedavno. Morat ćemo nadoknaditi njegovo odsustvo najbolje moguće."

Otkriće na početku sezone, bivši napadač Rennesa zabio je u svim prvenstvenim utakmicama Stuttgarta ove sezone osim u jednoj i već je dobro premašio svoj zbroj od 11 golova iz prošle sezone.

Napadač je tek drugi igrač u pet velikih europskih liga koji je zabio 14 ili više golova u svojih prvih osam utakmica, nakon Cristiana Ronalda s Real Madridom 2014.-15., što je izniman omjer od 1.75 golova po susretu.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.