NA RUJEVICU JE UPRAVO PALA VREĆA NOVACA: / Evo koliko su Riječani zaradili pobjedom protiv Kolosa, a koliko ih novca još čeka

24.9.2020.
23:43
Nel Pavletic/PIXSELL

Nogometaši Rijeke izborili su plasman u završnu rundu kvalifikacija Europske lige nakon što su na Rujevici nakon produžetaka pobijedili ukrajinski Kolos Kovalivku sa 2:0.

Bila je to tvrda utakmica bez previše prilika na obje strane, a pitanje pobjednika razriješeno je u produžetku. Rijeka je povela u 102. minuti golom Escovala, a pobjedu domaćina potvrdio je Franko Andrijašević golom u 115. minuti.

[VIDEO] POGLEDAJTE GOLOVE KOJI SU RIJECI DONIJELI SLAVLJE: /

Prvi će se vrtiti na špicama sportskih emisija

Lijepa zarada

Rijeka je ovom pobjedom skupila lijep novac. Naime, samim nastupom u ovoj fazi Europske lige dobili su 280 tisuća eura, a prolaskom u play-off

Prođu li Riječani u grupnu fazu Europa lige, zaradit će 2.62 milijuna eura i za svaki osvojeni bod u skupinama dobit će po 190 tisuća eura.

Rijeka će plasman u natjecanje u skupinama loviti 1. listopada na gostovanju kod Kopenhagena koji je sa 3:0 pobijedio poljski sastav Piast Gliwice.