'NA DANAŠNJI DAN DOGODILO SE NEŠTO POSEBNO': / Lovren se prisjetio čarobne večeri i izazvao brojne reakcije

Hrvatski nogometaš Dejan Lovren prisjetio se na Instagramu čudesne utakmice koju je njegov Liverpool odigrao prije točno godinu dana i u kojoj je upravo on bio junak.

14.4.2017.
17:08
AFP, OLI SCARFF

U uzvratnom dvoboju četvrtfinala prošlosezonske Europske lige Redsi su na svome Anfieldu pobijedili Borussiju Dortmund s 4-3 i prošli dalje. Tijek utakmice i veliki preokret je ono što će Liverpoolovi navijači vječno pamtiti.

Gol u sudačkoj nadoknadi

Prva utakmica u Dortmundu završila je rezultatom 1-1, a u drugoj je Borussia već u devetoj minuti vodila s 2-0. Origi je u 48. minuti smanjio na 1-2, ali u 57. je Reus vratio goste na dva gola prednostui (1-3). Činilo se da njemačka momčad sigurno korača prema polufinalu, ali uslijedio je senzacionalni preokret.

Coutinho u 66. i Sakho u 77. minuti donijeli su domaćima izjednačenje, ali i taj je rezultat išao na ruku Borussiji. No, onda se u prvoj minuti sudačke nadoknade ukazao Lovren i zabio za 4-3 i plasman Liverpoola u polufinale.

"Na današnji dan prije točno godinu dana dogodilo se nešto posebno. Jedan od najvećih povrataka u povijesti? Vaše mišljenje?", napisao je Lovren na Instagramu uz fotografiju proslave svoga pogotka.