MOŽDA I NAJBOLJI DOKAZ KOLIKO JE KRAMARIĆ VELIK IGRAČ: / Pogledajte što se događa Hoffenheimu dok nema Vatrenog

Union Berlin je ovom pobjedom skočio na osmo mjesto s devet bodova, dok je Hoffenheim na 12. poziciji

2.11.2020.
23:18

U posljednjem susretu šestog kola njemačkog nogometnog prvenstva Union Berlin je na gostovanju pobijedio Hoffenhemim s 3-1. Možda i ključni trenutak utakmice dogodio se u 58. minuti kada je Robert Skov skrivio kazneni udarac i pritom zaradio crveni karton.

Max Kruse je bio siguran s bijele točke i gosti su poveli u 60. minuti. Hoffenheim, koji je i dalje bez Andreja Kramarića koji se još oporavlja od koronavirusa, izjednačio je u 80. minuti golom Munasa Daboura. Međutim, Union Berlin je do kraja susreta zabio još dva gola za drugu pobjedu sezone, a golove su zabili Joel Pohjanpalo (85) i Cedic Teuchert (90+4).

03.03.2018, Football 1.Liga 2017/2018, 25. match day, FC Augsburg - TSG Hoffenheim, in WWK-Arena Augsburg. Florian Grillitsch (TSG 1899 Hoffenheim) and scorer Andrei Kramaric (li, TSG 1899 Hoffenheim) and Benjamin Huebner (TSG 1899 Hoffenheim). Football: Germany, 1. Bundesliga, Augsburg - 03 Mar 2018,Image: 364898449, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Inače, ovo je već treća utakmica Bundeslige za redom u kojoj nije nastupio Kramarić i ujedno je to treća utakmica u kojoj Hoffenheim ne zna za pobjedu.

Union Berlin je ovom pobjedom skočio na osmo mjesto s devet bodova, dok je Hoffenheim na 12. poziciji. U vodstvu su Bayern i Borussia Dortmund sa po 15 bodova.