MOURINHO POJASNIO KONTROVERZNO PONAŠANJE NAKON POBJEDE: / 'Ne bih to napravio ponovo, ali vrijeđali su me 90 minuta!'

Jose Mourinho ponovo je bio u centru pažnje nakon pobjede Uniteda nad Juventusom

8.11.2018.
8:26

Manchester United je u Torinu napravio veliki preokret unutar četiri minute i pobijedio favorizirani Juventus sa 2-1. United je do 85. minute gubio pogotkom svog bivšeg igrača, Cristiana Ronalda, ali onda se naglo probudio.

UNITED U 3 MINUTE ŠOKIRAO JUVE USRED TORINA I - SLAVIO! /

Real bez Modrića 'petardom' protutnjao Plzeňom

Prvo je Juan Mata sjajnim slobodnim udarcem poravnao, ne bi li Leonardo Bonucci pospremio loptu u vlastitu mrežu samo minutu prije kraja. Veliko slavlje Uniteda obilježila je još jedna kontroverzna reakcija njegovog trenera – Josea Mourinha. Naime, Portugalac je nakon posljednjeg zvižduka ušao na teren i podrugljivo načulio uši prema Juventusovim navijačima.

Nakon utakmice, engleski Guardian prenosi i njegovo objašnjenje.

"Vrijeđali su me 90 minuta, a ja sam samo radio svoj posao. Nakon utakmice nisam nikoga uvrijedio, samo sam gestikulirao da ih želim čuti još glasnije [Juventusove navijače op.a.]", rekao je Mourinho.

"Ne bih to ponovo, ali došao sam ovdje kao profesionalac koji radi svoj posao i čuo uvrede o svojoj obitelji – zato sam tako reagirao. Ne želim sada o tome razmišljati", zaključio je Portugalac.