JEDNOSTAVNO POSEBAN / Mourinho dobio crveni karton jer je brutalno provocirao protivničkog trenera nakon pobjedničkog gola u sudačkoj nadoknadi

Roma se popela na šesto mjesto sa 14 bodova i prestigla Monzu koja je ostala na 12 bodova i pala na 11. mjesto na ljestvici.

22.10.2023.
15:04

Gol Stephana El Shaarawyja u 90. minuti osigurao je AS Romi pobjedu 1-0 nad Monzom na Stadio Olimpicu u 9. kolu Serie A.

SUMNJIVO /

Argentincima prijeti crni scenarij: U ovom slučaju će im biti oduzeto Svjetsko prvenstvo

SUMNJIVO /

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo

Roma je do treće uzastopne pobjede u Serie A došla vrlo teško iako je Monza od 41. minute igrala bez isključenog Danila D'Ambrosija.

Dvaput je u mat-situacijama u prvom dijelu goste spasio vratar Michele Di Gregorio, a Roma je u drugom poluvremenu dva puta pogodila stativu prije nego što je konačno stigla do pobjedničkog gola.

Pogodak je bacio Josea Mourinha na koljena u slavlju, ali je trener Rome dobio i crveni karton u sudačkoj nadoknadi. Pokazivao je treneru Monze rukama da plače i ušutkavao sve prisutne gestom.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.