ODUŠEVLJENI IGROM / Montella heroj u turskim medijima: 'Korak po korak sve bliže Euru'

O sjajnoj pobjedi njihove reprezentacije raspisali su se i turski mediji koji su u ekstazi.

12.10.2023.
23:33
Igor Kralj/PIXSELL

Hrvatska nogometna reprezentacija poražena je u susretu D skupine kvalifikacija za EURO 2024. godine u Osijeku od Turske sa 0-1 propustivši veliku priliku približiti se na korak do europske smotre u Njemačkoj.

'UPRLI' PRSTOM /

Navijači složni oko 'krivca' za šokantan poraz: 'Kakvo navijanje...'

Pogodak odluke zabio je Baris Alper Yilmaz u 30. minuti nakon velike greške Dominika Livakovića.

Hrvatska je za ogled protiv izravnog suparnika za plasman na EURO bila oslabljena neigranjem Ivana PerišićaMislava OršićaAndreja KramarićaLuke Ivanušeca, dok se Marko Livaja oprostio od reprezentacije.

Vojo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo.

Koliko je Turska bila dominantna u prvom poluvremenu pokazuje i podatak od sedam turskih udaraca prema hrvatskim vratima pri čemu su četiri išla u okvir, dok su "Vatreni" prvi udarac u okvir suparničkog gola uputili u 45. minuti.

U nastavku susreta Hrvatska je bila daleko aktivnija, dok se Turska koncentrirala na kontre. U 90. minuti sudac Anthony Taylor je dosudio kazneni udarac za Hrvatsku zbog igranja rukom, ali ga je nakon VAR provjere ipak poništio.

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo.

"Napravili smo divovski korak prema Euru 2024 pod vodstvom Montelle. Porazili smo Hrvatsku i preuzeli prvo mjesto!", piše portal Fanatik.