MODRIĆU STIGLE LOŠE VIJESTI: / Hrvat zaradio suspenziju, Zidane neće moći računati na njega na teškom gostovanju

Zamjena je već spremna

25.6.2020.
19:03

U 31. kolu španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je u srijedu na svom pomoćnom terenu svladao Mallorcu s 2-0 i tako je nastavljena "mrtva utrka" s Barcelonom u borbi za naslov prvaka.

VELIČANSTVENI MODRIĆ ODUŠEVIO ŠPANJOLSKU: /

Školovao je Budimira i društvo u Madridu: 'Radio je što je htio, kreator je igre Reala'

Real je poveo u 19. minuti nakon lukave asistencije Luke Modrića, koji je odlično uposlio Brazilca Viníciusa Júniora. Strijelac za konačnih 2-0 bio je stoper Sergio Ramos u 56. minuti iz slobodnog udarca.

Modrić je igrao do 71. minute pruživši vrlo dobru partiju, dok je hrvatski napadač Ante Budimir za Mallorcu igrao do 61. minute, a u najbliži pogotku bio je 59., ali je njegov pokušaj glavom završio u rukama vratara domaćina.

Dan nakon utakmice, Modrić je primio loše vijesti. Naime, propustit će gostovanje kod Espanyola jer je u ovom susretu zaradio žuti karton. To mu je bio peti ove sezone pa će morati propustiti jednu utakmicu.

Umjesto njega u momčad će se vratiti Casemiro, koji iz istog razloga nije mogao igrati s Mallorcom.