MODRIĆ PRIČAO S NEYMAROM I O NJEMU: / Kapetan Vatrenih dao znakovit odgovor na upit hoće li mu Brazilac postati suigrač

Luka Modrić je bio suočen s pitanjem o Neymarovoj budućnosti

4.6.2018.
12:23

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić pristupio je mikrofonima nakon nedjeljne utakmice između Hrvatske i Brazila koja je odigrana na Anfieldu. Konačnih 2-0 za južnoameričku reprezentaciju vjerojatno ne odaje pravo stanje stvari viđenih na travnjaku, posebice ne nakon silnih izmjena koje je izbornik Vatrenih Zlatko Dalić napravio tijekom pretposljednje pripreme prije Svjetskog nogometnog prvenstva.

HRVATSKA DOMINIRALA DO ULASKA NEYMARA PA - IZGUBILA: /

Brazilski čarobnjak na impresivan se način vratio na teren

Neymar je bio taj koji je spektakularnim pogotkom prvi promijenio rezultat utakmice u 69. minuti, a Firmino je zaslužan za postavljanje konačnog rezultata u sudačkom produžetku utakmice. Prvo poluvrijeme može ohrabriti hrvatske navijače, igra je bila dobra, a rezultat izjednačen protiv jedne od favoriziranih momčadi nadolazećeg Mundijala.

Dobro prvo poluvrijeme

Slaže se s time i Luka Modrić koji je izjavio:

"Mislim da smo odigrali dobro prvo poluvrijeme, oni su se prilično podigli ulaskom Neymara u igru. On je bio taj koji je napravio razliku i pobjeda Brazila je bila zaslužena."

Okupljenim novinarima bilo je važnije ono što se događalo nakon utakmice. Upitan je Modrić je li zamijenio dres s Neymarom i što mu je rekao. Jasno, u pozadini svega je mogući transfer brazilskog napadača Paris Saint-Germaina u Modrićev Real Madrid.