RASPAMETIO IH /

Modrić opet oduševio Španjolce: 'Odigrao je savršeno, bio je arhitekt Realove igre'

Modrić je asistirao za gol u 89. minuti, a španjolski su mediji kao i uvijek nahvalili njegov učinak

6.10.2024.
10:53
profimedia

Osim što je u engleskom prvenstvu briljirao Mateo Kovačić te su ga engleski mediji pošteno nahvalili, u La Ligi je ponovno sve raspametio hrvatski kapetan Luka Modrić koji je upisao asistenciju u pobjedi Kraljevske momčadi protiv Villarreala (2-0).

MAJSTOR! /

Englezi se raspisali o Kovačiću: 'Malo tko to može u svjetskom nogometu'

MAJSTOR! /

Real se nakon remija s Atleticom u španjolskom prvenstvu i poraza od Lillea u Ligi prvaka morao vratiti na pobjedničke staze pa je odluka Carla Ancelottija da Modrić starta od prve minuta bila itekako dobra za momčad.

Modrić je asistirao za gol u 14. minuti, a španjolski su mediji kao i uvijek nahvalili njegov učinak.

"Modrić je preuzeo odgovornost i za kreativni dio igre i jasno je da će morati igrati više nego što je Ancelotti očekivao. Bio je arhitekt Realove igre, koja je konačno jasna i čista”, piše As u osvrtu na utakmicu.

U tekstu u kojem su opisali učinak svakog igrača dodatno su nahvalili Modrića i napisali:

"Modrić je odigrao savršeno. Hrvat je još jednom očitao lekciju. S Valverdeom je dominirao igrom bez ikakvih problema.

Zamijenjen je na kraju, ali tijekom 90 minuta na terenu udarao je ritam igre. Ipak, primjećuje se da 39 u njegovoj osobnoj nije samo brojka. Usprkos tome, naporno je radio donoseći loptu gdje treba i mijenjajući pozicije s Valverdeom. Zaslužio je duge, glasne i snažne ovacije koje je dobio izlazeći s terena."

POGLEDAJTE VIDEO: Bivši FIFA-in sudac donio konačni sud o tome je li Dinamo zakinut za penal nad Petkovićem