MODRIĆ I CEBALLOS NA TERENU SU VODILI – RAT: / Mogu oni stoput biti klupski suigrači, ovako se brane boje reprezentacije

Sve se nakon utakmice smirilo, kako i treba

16.11.2018.
8:31
PIXSELL

Nogometaši hrvatske reprezentacije svladali su izabranu vrstu Španjolske rezultatom 3-2 u utakmici Lige nacija u kojoj su tribine triput padale u trans, a onaj posljednji put, u 93. minuti utakmice kada je postignut pobjednički pogodak, u njemu i neko vrijeme ostale.

ŠPANJOLSKI MEDIJI OGORČENI NAKON PORAZA: /

'Ovo Hrvatskoj ne briše ožiljke nakon 0-6, ali osveta je bila najhladnija moguća'

Junak utakmice odigrane u četvrtak bio je Tin Jedvaj koji je postigao svoj prva dva pogotka za nacionalnu momčad među kojima i onaj pobjednički. Za prvijenac je iskoristio izvrsno dodavanje Luke Modrića, genijalnosg hrvatskog veznjaka koji je na terenu vodio pravi mali rat sa nekim od klupskih suigrača.

Nema zamjerke

Dani Ceballos je jedan od njih, a među njima je na travnjaku u jednom trenutku i zaiskrilo pa je došlo do naguravanja, čak i hvatanje za vrat. Španjolski izbornik Luis Suarez postavio je Ceballosa na Modrića, a ovaj osjetio njegov udarac na licu prvi put već u 22. minuti. Jasno, između dvojice vlada prijateljstvo pa je ono što se zbilo na terenu ondje i ostalo.

"Imao sam malih problema s Modrićem, ništa važnoga, to ostaje na igralištu. Modrić je sjajan nogometaš i ista takva osoba", citira Marca Ceballosa i donosi izjavu hrvatskog kapetana:

"On je branio svoju zemlju, ja svoju, takve su stvari normalne. Zagrlili smo se kasnije. Siguran sam da ćemo se na račun svega našaliti u Madridu."