LUKA OPET ODUŠEVIO / Modrić briljirao protiv Valencije, stižu mu pohvale sa svih strana: 'Odigrao je za udžbenike'

Vatreni je odigrao izvrsnih 70 minuta

9.1.2022.
7:49

U derbiju 20. kola španjolskog nogometnog prvenstva madridski Real je kao domaćin uvjerljivo svladao Valenciju sa 4-1 (1-0). Kraljevski klub poveo je u završnici prvog poluvremena kada je Benzema (43-11m) iskoristio kazneni udarac kojega je iznudio Casemiro, da bi u nastavku Vinicius (52, 61) s dva gola povisio na 3-0. Pred kraj dvoboja Guedes (76) je smanjio na 3-1 prije no što je Benzema (88) svojim drugim golom postavio konačni rezultat.

PREGAZILI IH /

Pogledajte majstoriju Modrića u visokoj pobjedi Real Madrida protiv Valencije. Prava šteta što ovo nije ušlo

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić igrao je za Real do 70. minute te je u 40. minuti odličnim udarcem sa 16 metara zatresao gredu. Vatreni je, inače, odigrao još jednu izvrsnu partiju. o čemu dosta govore i ovi statistički pokazatelji:

Nakon utakmice Modrić je dobio dosta pohvala.

“Bio je dobar s loptom, ali i u obrani. Zasjao u 40. minuti, ali je greda zaustavila njegov odličan pokušaj. Bila je ovo još jedna njegova utakmica za udžbenike”, piše Marca.

“Ako Modrić, Casemiro i Kroos igraju kao što su danas, uvijek ćemo pobijediti. Oni diktiraju naš ritam”, poručio je igrač utakmice Vinicius i tako poslao poruku Barceloni s kojom u srijedu igraju utakmicu Superkupa.

Taj se susret igra u Saudijskoj Arabiji, a pitanje koje se postavilo je postoje li igrači Reala koji nisu cijepljeni što bi značilo da ne mogu putovati. Carlo Ancelotti dao je odgovor na to pitanja.

“Koliko ja znam, svi su moji igrači cijepljeni i svi putuju u Saudijsku Arabiju”, kazao je.

Modrić se, inače, poslije susreta kratko oglasio na Instagramu te se zahvalio navijačima na podršci i ljubavi koju pokazuju prema njemu.

Očekivano, pohvale su mu stigle i od rojinih navijača, što se može vidjeti po reakcijama na Twiteru: