(PRE)LAGANI GOL / Modre skupo stajale pogreške na Stamford Bridgeu: Pogledajte kako je Chelsea preokrenuo protiv Dinama

Dinamo je vrlo brzo ispustio vodstvo na Stamford Bridgeu

2.11.2022.
21:56

Dinamo u srijedu (od 21 sat) u Londonu protiv Chelseaja igra posljednju utakmicu u skupini Lige prvaka.

SPEKTAKL NA STAMFORD BRIDGEU /

Dinamo hrabro pao protiv Chelseaja i završio nastup u Europi: Naša reporterka bila je na licu mjesta

Formula uspjeha Dinama ovog posljednjeg dana grupne faze natjecanja u Ligi prvaka je jasna. Zagrebački plavi moraju dobiti Chelsea, a Milan mora svladati Red Bull Salzburg u drugoj utakmici koja se igra na San Siru, ako Dinamo misli prezimiti u Europi, točnije u natjecanju zvanom Europska liga.

Modri su sjajno ušli u utakmicu, već su u sedmoj minuti poveli pogotkom Brune Petkovića, no rezultat 0:1 nije dugo stajao na semaforu. Chelsej je izjenačio 11. minuta kasnije golom Sterlinga, a u 30. su stigli do potpunog preokreta.

Dinamova obrana lošije je reagirala nakon ubačaja s desne strane i Zakarie je stigao na odbijenu loptu i silovitim udarcem pogodio za vodstvo.

Pogodak za 2:1 možete pogledati OVDJE.