NIJE TO MOGAO PODNIJETI / Mladić popio otrov nakon što je Brazil izgubio od Argentine

Argentina je u finalu Copa Americe s 1:0 pobijedila Brazil

11.7.2021.
15:41

Argentina je u subotu pobjedom 1:0 nad Brazilom u finalu Copa Americe osvojila svoje prvo veće natjecanje u 28 godina.

SCALONI SE POKLONIO ČUDESNOM MESSIJU /

'Da znate što je sve podnosio i način na koji je igrao na Copa Americi, voljeli biste ga još više'

Argentinac Lionel Messi, često smatran najboljim nogometašem na svijetu, time je osvojio i svoju prvu međunarodnu medalju u plavo-bijelom dresu, ujedno postavši i najboljim strijelcem kupa s četiri gola.

Pobjednički gol u finalu natjecanja južnoameričkih država zabio je Angel Di Maria u 22. minuti prvog poluvremena.

Brazil je na slavnoj Maracani pokušao dostići argentinsku prednost u uzbudljivom drugom poluvremenu, no nije uspio čak ni s pet napadača na terenu.

Pokušao si oduzeti život

Jednom fanatičnom navijaču Brazila taj je poraz posebno teško pao.

Dvadesetogodišnji Mohammad Kamal iz Bangladeša teško je proživljavao ono što se dogodilo na Maracani i nakon utakmice si je pokušao oduzeti život.

Kamal je u nedjelju ujutro popio otrov te je u teškom stanju završio u bolnici. Nakon ispumpavanja želuca nalazi se u bolnici na odjelu intenzivne njege.