Slaven Bilić ga je otpisao, a on zabija kao na traci!

Hrvatski nogometaš Mladen Petrić opet je bio strijelac za svoj novi klub, londonski Fulham. U prijateljskom je ogledu Fulham s 3:0 pobijedio Wycombe...

28.7.2012.
18:43

U 18. minuti je Petrić postigao prvi pogodak na utakmici čime je Fulham načeo inače engleskog četveroligaša. To je već četvrti gol Petrića za Fulham u pripremnom razdoblju i nadamo se samo da će našeg bivšeg reprezentativca zaobići ozljede. Kad je zdrav, redovno pokazuje klasu i može nam samo biti žao što ga nismo mogli gledati na proteklom EURU.

Pet minuta prije kraja pobjedu je engleskom prvoligašu potvrdio Ruiz, a još je strijelac u 88. minuti bio Sidwell.

Spomenimo da je u subotu pripremni ogled imao milanski Inter. Odigrao je Inter, budući suparnik Hajduka u 3. pretkolu Europa lige, neodlučeno 1:1 sa škotskim prvakom Celticom, a za Inter je izjednačio Palacio u 88. minuti.

Juventus je pogocima Matrija i Krasića, dva nogometaša koja su već danima na izlatnim vratima kluba, pobijedio berlinsku Herthu 2:0.