OPA! / A tko se to pojavio na Opus Areni? Navijačima Bijelo-plavih rastu zazubice, sprema li se povratak ikone?

Bijelo-plavi uvjerljivo su porazili Istru, a s tribina ih je gledao bivši kapetan

29.10.2023.
10:40
Pixsell

Nogometaši Osijeka upisali su novu prvenstvenu pobjedu, na svojoj su Opus Areni u dvoboju 13. kola HNL-a s 3-1 (0-0) pobijedili Istru 1961.

KAPETAN U ULOZI JUNAKA /

Ušao u drugom poluvremenu i zabio prvi hat-trick u karijeri: Osijek 'potvrdio' tri boda s Poljuda

Sve domaće golove dao je Vedran Jugović koji je u igru ušao na startu drugog poluvremena. Strijelac je bio u 47., 86. i 94. minuti iz jedanaesterca. Od povratka Zorana Zekića, koji je ove subote debitirao na Opus Areni, Osječani su odigrali dvije utakmice te su obje dobili. U prošlom kolu su svladali Hajduk u Splitu i privremeno je Osijek došao na treće mjesto ljestvice.

Međutim, veselje za navijače Osijeka na tome nije stalo. Naime, na tribinama Opus Arene pojavio se bivši kapetan Mile Škorić, a mnogi su se odmah zapitali: ''Sprema li se to povratak legende?''

Podsjećamo, u ožujku ove godine Škorić je dres Osijeka zamijenio onim Cangzhoua, a posljednje tri utakmice nije se našao u sastavu kineske momčadi.

Sve to zagolicalo je maštu navijača Bijelo-plavih.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo

FNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo