Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
DRAMA U ZADNJEM KOLU LP /

Milan spasio PSG i završio u Europskoj ligi, najbogatiji klub na svijetu ispao iz Europe

U srijedu su odigrane posljednje utakmice u skupinama Lige prvaka

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Nogometaši PSG-a i Porta kao posljednji su osigurali osminu finala Lige prvaka nakon utakmica zadnjeg kola u srijedu.

U osminu finala plasirali su se Bayern, Copenhagen, Arsenal, PSV, Real Madrid, Napoli, Real Sociedad, Inter, Atletico, Lazio, Borussia Dortmund, Manchester City, Leipzig, Barcelona, ​​PSG i Porto.

Trećeplasirane momčadi iz skupina igrat će kvalifikacije za osminu finala Europske lige. To su Feyenoord, Young Boys, Lens, Galatasaray, Braga, Benfica, Milan i Shakhtar.

Prebogati PSG je izbjegao ispadanje u skupini remiziravši 1-1 kod Borussije Dortmund, koja je već ranije osigurala prolaz. U izvrsnoj utakmici, prepunoj šansi, Karim Adeyemi je u 51. minuti doveo Nijemce u vodstvo nakon dvostruke pogreške Karima Hakimija, da bi samo pet minuta kasnije iz odbijanca  Warren Zaire Emery izjednačio.

Parižanima je išao u prilog i rezultat druge utakmice gdje je Milan slavio u Newcastleu s 2-1, te pomogao Francuzima, ali i se jer su osigurali Europsku ligu. Newcastle je vodio golom Joelintona i da je ostao taj rezultat, u nokaut fazu Lige prvaka prošli bi Englezi. No, Pulišić i Chukwueze su rastužili Svrake, koji ostaju bez Europe. 

U nokaut fazu Lige prvaka prošao je i Porto koji je u izravnom obračunu s čak 5-3 slavio doma protiv Šahtara.

U ovoj skupini je Barcelona izgubila kod Antwerpa, kojemu su to prvi bodovi i prva pobjeda uopće u Ligi prvaka. U dramatičnoj završnici prvo je Marc Giui izjednačio za Barcu u 91. minuti, a u 93. je george Ilekihnena donio Belgijancima pobjedu.

Feyenoord je poražen kod Celtica, a Ivanušec je igrao za Nizozemce do 67. minute.

Ždrijeb osmine finala je u ponedjeljak.

U subotu, 16. prosinca, očekuje nas spektakularna borilačka večer koju možete pratiti UŽIVO na VOYO platformi. U 19 sati počinje prijenos priredbe najveće regionalne borilačke organizacije - FNC 14 iz Sarajeva, a sat vremena kasnije počinje event vodeće europske MMA organizacije - KSW 89 u poljskom gradu Gliwice.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike