HRVATI U SERIE A / Mourinho loše krenuo u sezonu, Vlašić i Jurić doživjeli težak poraz na San Siru

Roma je loše otvorila prvenstvo, nakon dva kola ima samo bod. Nogometaši Milana i Verone stigli su do drugih pobjeda u novoj sezoni talijanskog prvenstva svladavši u susretima 2. kola na svom terenu Torino, odnosno Romu.

26.8.2023.
23:29
profimedia

Milan je bio uvjerljiv protiv Torina, kojeg vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, svladavši ga sa 4-1 (3-1). Najplodnije razdoblje utakmice bilo je posljednjih 15 minuta prvog poluvremena, prvo je Pulišić (33) doveo Milan u prednost, potom je Schuurs (36) nakratko poravnao da bi Giroud (43-11m) i Hernandez (45+3) u samoj završnici prvog dijela odveli Milan do vodstva 3-1. Konačni rezultat postavio je Giroud (65-11m) svojim drugim golom s bijele točke.

DRAMA NA KRANJČI /

Potpuni triler u ulici pjesnika: Lokomotiva i Osijek podijelili bodove u sudačkoj nadoknadi

Nikola Vlašić igrao je svih 90 minuta za Torino koji je ostao na jednom bodu.

Verona je prednost od 2-0 protiv Rome stvorila u prvih 45 minuta golovima Dude (4) i Ngonge (45+3),a u nastavku je Aouar (56) uspio tek smanjiti na 2-1.

Ranije su nogometaši Frosinonena iznenađujuće na svom terenu svladali Atalantu sa 2-1 (2-0). Domaći su u prvom poluvremenu stekli dva gola prednosti zahvaljujući Harrouiju (5) i Monterisiju (24) da bi u nastavku Zapata (56) uspio samo smanjiti na 2-1. Mario Pašalić ostao je na klupi Atalante.

Mirko Marić je igrao od 70. minute u 2-0 (1-0) domaćoj pobjedi Monze protiv Empolija. Golove je postigao Colpani (45, 53).

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.