MESSI U VELIKOM STILU POSTIGAO 700. GOL U KARIJERI: / Argentinski čarobnjak pobrinuo se da taj pogodak bude uistinu poseban

Nakon što je odigrala 2:2 s Atleticom, Barcelona je ostala na drugom mjestu sa 70 bodova, jednim manje od vodećeg Real Madrida koji tek mora odigrati utakmicu 33. kola

1.7.2020.
9:54

Nogometaši Barcelone su na Nou Campu odigrali 2-2 s madridskim Atleticom i izgubila korak s Real Madridom u utrci za naslovom prvaka Španjolske.

BARCELONI SAMO REMI PROTIV ATLETICA: /

Messi zabio 700. gol, ali Madriđani su osvojili vrijedan bod i jako pomogli Realu

Rezultat je nakon prvog poluvremena bio 1:1, a Barcelona je do novog vodstva došla u 50. minuti, kad je dosuđen kazneni udarac za domaću momčad. Messi je 'panenkom' prevario Oblaka i postigao svoj 700. pogodak u karijeri, igrajući za Barcelonu i Argentinu.

Messi izvodi jedanaesterac za 2:1 protiv Atletica

Messijev 700. pogodak u profesionalnoj karijeri pogledajte OVDJE.

Barcelona je remijem ostala na drugom mjestu sa 70 bodova, jednim manje od vodećeg Real Madrida koji tek mora odigrati utakmicu 33. kola. Atletico Madrid je na trećem mjestu sa 59 bodova.