VELIKO SRCE / Melnjak oduševio potezom izvan terena: 'Uz teren su bila djeca...'

Rutinski su izborili prolaz u osminu finala, ali nakon utakmice se priča samo o jednom

13.9.2023.
18:17
Ivica Galovic/PIXSELL

Nogometaši splitskog Hajduka rutinski su izborili plasman u osminu finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa nakon što su u 1. kolu natjecanja u Slavonskom Brodu pobijedili Omladinac iz Gornje Vrbe sa 6-0 (3-0).

BEZ IZNENAĐENJA /

Hajduk utrpao šest komada niželigašu za siguran prolaz u Kupu

Golove za Hajduk zabili su Marko Livaja (16), Ivan Dolček (43), Emir Sahiti (45+2), Tino Blaž Lauš (53) i Yassine Benrahou (58, 64).

Hajduk je bio izraziti favorit u ovom susretu. Splićani su osvojili Kup u zadnje dvije sezone, a nikada u povijesti jedan klub iz petog ranga hrvatskog nogometa nije pobijedio prvoligaša i izbacio ga iz Kupa.

Dario Melnjak, jedan od najboljih Hajdukovih igrača, asistirao je za vodeći gol u utakmici Kupa protiv Omladinca u Slavonskom Brodu, a na poluvremenu je zamijenjen.

Portal sbonline piše o njegovom potezu nakon što je izašao iz igre. Melnjak je zapazio uz teren djecu s invaliditetom, vratio se u svlačionicu, te opet izašao s tri svoja dresa i podijelio im ih. Bila je to baš lijepa gesta, koja je oduševila djecu, ali i sve koji su sjedili u blizini i to zapazili.