VELIKI UDARAC / Tricolori u problemima: Mbappe i još jedan ključni igrač francuske reprezentacije neće igrati protiv Hrvatske?

Francuska je u prvom kolu Lige nacija iznenađujuće poražena na svom terenu od Danske

4.6.2022.
9:47

Svjetski prvaci Francuzi su u Parizu u petak izgubili od Danske 1:2 u prvom kolu Lige nacija.

PUKNI PUŠKO /

Francuska i Belgija deklasirani pred svojim navijačima: Noć iznenađenja

Francuzi su protiv Danaca poveli preko Benzeme u 51. minuti, No, gosti su imali svog junaka, napadača Trabzonspora Corneliusa, koji je prvo u 68. minuti poravnao, a potom dvije minute prije kraja i šokirao Francuze na Stade de Franceu.

Taj poraz još je bolniji za Francuze jer su im se tijekom utakmice ozlijedila dva ključna igrača - sjajni napadač Kylian Mbappe i branič Raphael Varane.

Kylian Mbappe

Mbappe je napustio igru pod poluvremenom zbog bolova u koljenu, a Varane je u 61. minuti samo sjeo na travnjak pa izašao.

Raphael Varane

Francuski mediji pišu da se još ne zna koliko su ozbiljne njihove ozljede, ali i da će najvjerojatnije propustiti utakmicu s Hrvatskom u ponedjeljak u Splitu.