MAJSTORIJA / Pogledajte predivnu asistenciju našeg reprezentativnog veznjaka u porazu njegove momčadi: Obrana nije imala šanse

Arsenal je slomio Chelsea nakon samo 45 minuta igre, na odmor se otišlo uz 3-0 prednost domaćina

2.5.2023.
22:37

U posljednjem susretu 34. kola engleske Premier lige nogometaši Arsenala su prilično lako pobijedili Chelsea 3-1 na svom terenu čime su se vratili na vrh ljestvice.

KRAJ PRIČE? /

Sve je izgledniji odlazak Lionela Messija: PSG povukao radikalan potez o kojem bruji cijeli svijet

Potpuno je dominirao Arsenal u prvom dijelu, a sve je to naplatio Odegaard s dva prekrasna pogotka za 2-0, u 18. i 31. minuti, dok je u 34. Brazilac Gabriel Jesus zabio za velikih 3-0.

U nastavku je Arsenal primirio ritam, a Chelsea je tek dao počasni pogodak. Tekla je 65. minuta utakmice kada je Mateo Kovačić lucidnim potezom prebacio obranu Arsenala, a loptu je prihvatio Madueke i lijepo prebacio domaćeg vratara za smanjenje vodstva. Kovačić je kasnije još zaradio žuti karton te je odigrao svih 90 minuta za svoju momčad.

Arsenal je pobijedio nakon četiri prvenstvene utakmice bez pobjede. Chelsea je zadnji put pobijedio sredinom ožujka te je tek 12. na ljestvici

Fenomenalan potez našeg reprezentativca pogledajte ovdje.