BITNI BODOVI / Marseille Ćalete-Cara pobijedio Nicu i popeo se na drugo mjesto francuske ljestvice

20.3.2022.
23:34

U posljednjoj utakmici 29. kola francuske Ligue 1 Olympique Marseille je na svom Velodromeu svladao Nicu sa 2-1 (1-0) i došao do drugog mjesta na ljestvici.

Domaća momčad je povela u završnici prvog poluvremena kad je Turčin Cengiz Under izborio kazneni udarac, a Poljak Arkadiusz Milik bio siguran realizator. U 89. minuti, samo minutu nakon što je ušao u igru, Cedric Bakambu je na ubačaj Gersona glavom postigao pogodak za 2-0. Gosti su uspjeli samo ublažiti poraz u sučevom dodatku kad je pogodak postigao Mario Lemina.

ZANIMLJIV ŽDRIJEB /

Kuglice spojile Duju Ćaleta-Cara i bivšeg napadača Rijeke, Mourinhou najlakši posao u četvrtfinalu

Ćaleti-Caru žuti karton

Hrvatski reprezentativac Duje Ćaleta-Car odigrao je cijelu utakmicu, a u 60. minuti je zaradio žuti karton zbog opasnog starta.

Marseille je 15. pobjedom u sezoni došao do 53 boda i ponovno došao na drugo mjesto s bodom više od trećeplasiranog Rennesa, dok je Nica ostala na četvrtom mjestu sa 50 bodova.