MARIO PAŠALIĆ POTVRDIO POBJEDU SVOG SPARTAKA: / Hrvatski reprezentativac majstorski nadmudrio vratara Zenita

Veznjak hrvatske nogometne reprezentacije Mario Pašalić bio je strijelac u 3-1 (2-1) pobjedi Spartaka iz Moskve protiv Zenita iz Sankt Peterburga u derbiju 18. kola ruskog prvenstva.

27.11.2017.
20:27
Screenshot: You Tube

Pašalić, koji je u igru ušao u 76. minuti, potvrdio je pobjedu svoje momčadi pogotkom za 3-1 iz protunapada u osmoj minuti sudačke nadoknade. Bio je ovo treći pogodak Pašalića za aktualnog ruskog prvaka.

PAŠALIĆ POKRENUO PREOKRET SPARTAKA: Moskovljani gubili pa natrpali mrežu suparniku

Inače, Spartak je poveo sa 2-0 pogocima Samedova (19) i Luiza Adriana (30), a jedini gol za Zenit postigao je Criscito (35).

Ovom pobjedom Spartak je skočio na četvrto mjesto na ljestvici sa 31 bodom, dva manje od drugog Zenita, a jednim manje od trećeg CSKA.

Na vrhu se sa 39 bodova izdvojio moskovski Lokomotiv koji je ranije u ponedjeljak kao gost svladao SKA iz Habarovska sa 2-1, a hrvatski stoper Vedran Ćorluka zbog ozljede i dalje ne konkurira za nastup u dresu Lokomotiva.