STIGAO BESPLATNO / Dres europskog velikana zamijenio onim hrvatskog prvoligaša pa već u debiju zabio gol za pobjedu

21.6.2023.
22:01
Srecko Niketic/Pixsell

Nogometaši Rijeke pobijedili su momčad HUNS 2:1 (Hrvatska udruga 'Nogometni sindikat') u prvoj pripremnoj utakmici odigranoj na Rujevici.

PAZILI NA DETALJE /

Pogledajte kako je Hajduk predstavio novi zeleni treći dres: Otkrili što za njih simbolizira ta boja

Rijeka je povela već u šestoj minuti. Veiga je ubacio s desne strane, a Obregon efektno pogodio – 1:0.

U 27. minuti HUNS je izjednačio. Odličnu akciju, još ljepšim eurogolom zaključio je Kreković – 1:1.

Rijeka je povela odmah na otvaranju drugog dijela. Liber je lijepo ubacio s lijeve strane, a najnovije pojačanje Marco Pašalić poentirao je glavom na drugoj vratnici – 2:1.

Pašalić je inače 22-godišnji bivši mladi reprezentativac koji na Rujevicu stiže nakon što mu je istekao ugovor s Borussijom Dortmund.

Rijeka još uvijek nije objavila detalje ugovora s Pašalićem, tek su na društvenim mrežama objavili video dobrodošlice.

Ovaj krilni napadač četvrto je pojačanje Rijeke ovog ljeta nakon Marijana Čabraje, Dejana Petroviča i Franje Ivanovića.