MANDŽUKIĆ UPADA U PRVI SASTAV UMJESTO ZLATANA U VELIKOM DERBIJU: / Talijani imaju najbolje moguće vijesti za Hrvata

24.1.2021.
15:17

Bivši hrvatski reprezentativac i novi igrač Milana Mario Mandžukić trebao bi u sljedećoj utakmici Rossonera ući u prvi sastav svoje momčadi.

Kako danas piše La Gazetta dello Sport, hrvatski napadač bi u utorak u četvrtfinalu kupa protiv Intera trebao uskočiti u ulogu prvog napadača svoje momčadi te zamijeniti na tom mjestu Zlatana Ibrahimovića.

Talijani izvještavaju kako je trener Milana Stefano Pioli zadovoljan Mandžukićevim izdanjem u jučerašnjoj utakmici te da će ga poslati u sljedećoj utakmici "u vatru" protiv mrskih gradskih rivala, za koje također nastupaju dva Hrvata - Ivan Perišić i Marcelo Brozović.

'POZDRAVIO SAM MANDŽUKIĆA, A ON NIŠTA': /

Zlatan opisao kako je izgledalo kad je Mandžo stigao u Milan

Solidan debi

Mandžukić je u porazu protiv Atalante dobio 20 minuta, a u svom prvom dodiru s loptom skoro je i zabio gol. Inače, taj jučerašnji poraz od Atalante 3:0 bila je jedna od najgorih predstava Milana ove sezone.

Generalno je Mandžukićev nastup pozitivno ocijenjen u talijanskim medijima pa nije neočekivano da ovako rano dobiva priliku da se dokaže od prve minute.

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.