MANCHESTER UNITED POMEO BRIGHTON U GOSTIMA: / Maestralna partija Bruna Fernandesa

1.7.2020.
0:24

Manchester United je kao gost svladao Brighton sa 3:0 i nastavio niz gostujućih pobjeda u 32. kolu engleske Premier lige.

Greenwood je u 16. minuti načeo obranu Brightona, a domaću momčad dotukao je Bruno Fernandes pogocima u 29. i 50. minuti.

STRAŠAN NASTUP NAJBOLJEG HRVATSKOG STRIJELCA U ŠPANJOLSKOJ LIGI: /

Zabio je svoj 11. i 12. pogodak u velikoj pobjedi

United peti

Sa 52 boda United se probio na peto mjesto sa samo dva boda zaostatka za Chelseajem koji drži četvrto mjesto, posljednje koje vodi u Ligu prvaka. Brighton je sa 33 boda na 15. poziciji.

U srijedu su na rasporedu četiri utakmice od preostalih šest, a sastaju se: Arsenal - Norwich, Bournemouth - Newcastle, Everton - Leicester (sve u 19.00 sati) i West Ham - Chelsea (21.15).