MANCHESTER UNITED KIKSAO KOD NEWCASTLEA: / Ritchie golom izvukao Svrake iz zone ispadanja

Mourinhova momčad je na drugom mjestu sa 56 minuta, a treći Tottenham ima 52 boda, dok je Liverpool četvrti

11.2.2018.
17:38

Manchester United poražen je na gostovanju kod Newcastlea sa 1-0. Momčad Josea Mourinha dominirala je u ovoj utakmici, imala nekoliko sjajnih prilika, ali do gola nisu uspjeli doći.

Gol odluke zabio je Ritchie u 67. minuti nakon sjajne akcije domaće momčadi. Asistenciju je upisao Gayle, a s desetak metara neometan je bio Ritchie koji je sigurno posalo loptu iza leđe De Gee, a rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao ponajviše zahvaljujući sjajnom slovačkom vrataru na golu Svraka, Dubravki.

Newcastle je tako skočio na 13. mjesto prvenstvene ljestvice, a United si je zakomplicirao borbu za Ligu prvaka. Mourinhova momčad je na drugom mjestu sa 56 minuta, a treći Tottenham ima 52 boda, dok je Liverpool četvrti s utakmicom manje. Redsi svoju utakmicu igraju od 17:30 protiv Southamptona.

U prvoj utakmici dana Huddersfield je na svom terenu bio bolji od Bournemoutha sa 4-1. Dva je gola za pobjedničku momčad postigao Mounie, a po jedan van la Parra i Pritchard, a za goste je zabio Stanislas.