GRAĐANI NA MINUS TRI / Manchester City već u prvom poluvremenu 'riješio' posao: Pep Guardiola napravio nešto što će se pamtiti

Aktualni engleski prvak je sav posao obavio u prvom poluvremenu postigavši tri gola

12.2.2023.
19:48

U susretu 23. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester City je pobijedio Aston Villu sa 3-1 smanjivši zaostatak za vodećim Arsenalom na tri boda, no Topnici imaju i utakmicu manje.

POTEZ ZA ANALE /

Sudac je odsvirao kraj, a on je odjurio po pivo: Suigrač mu je bivši Vatreni koji je odlučio igrati za BiH

Aktualni engleski prvak je sav posao obavio u prvom poluvremenu postigavši tri gola, a strijelci su bili Rodri (4), Ilkay Gundogan (39) i Riyad Mahrez (45+1-11m).

U nastavku susreta Villa je tek ublažila poraz golom Olliea Watkinsa u 61. minuti.

Bila je to 184. pobjeda Pepa Guardiole u 250 ligaških susreta u Premier ligi, što nije uspjelo niti jednom stručnjaku. Iza njega je Jurgen Klopp koji je u prvih 250 susreta na Otoku imao 160 pobjeda, Jose Mourinho je imao 158 pobjeda, Alex Ferguson 152., a Arsene Wenger 146.

Na ljestvici i dalje vodi Arsenal sa 51 bodom, City ima 48, a United 46 bodova. Aston Villa je na 11. mjestu sa 28 bodova.