MAMURLUK LIGE PRVAKA: / Dinamo spašavao bod u Zaprešiću

Dinamo je, četiri dana nakon utakmice s Bayernom, morao u Zaprešić i remizirao s Interom 2:2 u 12. kolu 1. HNL.

3.10.2015.
21:02
Igor Kralj/Pixsell

Trener Zoran Mamić malo je izmiješao sastav u odnosu na Allianz Arenu, odmarali su Pjaca, Ademi i Pivarić, a priliku su dobili Musa, Goncalo i Hodžić.

Inter je vodio 2:0

Maksimirska momčad spašavala je bod u Zaprešiću, nakon što je Inter vodio 2:0. Poveli su domaćini već u 7. minuti eurogolom Čabraje koji je snažno pogodio s 20-ak metara.

U 39. minuti Inter je dobru igru okrunio drugim pogotkom. Čeliković je ubacio s lijeve strane, a Nestorovski koristi zbunjenost Taravela i Goncala i pored njih je zabio za 2:0.

Dinamo je do odmora uspio smanjiti zaostatak, Čabraja je nespretno igrao rukom u svom kaznenom prostoru, a sudac Gabrilo pokazao na bijelu točku. Junior Fernandes nije imao milosti prema domaćinu.

Šesti Dinamov remi u 12 kola

Vodstvo domaćina trajalo je do 49. minute kad je zabio Hodžić kojega je proigrao Antolić.

Ostalo je na tom rezultatu, a ovo je već šesti Dinamov remi u 12 kola.