Mamić izvrijeđao Sušeca i Šuprahu!

17.3.2012.
21:03

Zdravka Mamića dugo nije bilo u medijima, ali se vratio u "velikom" stilu. Dinamo je na Maksimiru u velikom derbiju pobijedio Hajduk 2:1, ali gorak je okus te pobjede zbog spornog penala iz kojeg je Ivan Krstanović zabio pobjednički gol u 83. minuti.

Nakon što je sudački stručnjak Alojzije Šupraha prokomentirao sporni kazneni udarac za Dinamo riječima da se takve stvari ne sude, a s njim se složio i novinar Saša Sušec, netko je to Dinamovom gazdi očito dojavio...

Sjurio se stoga Mamić u improvizirani studio pod južnom tribinom i izvrijeđao Šuprahu i Sušeca jer su se usudili reći da kazneni udarac kojim je Dinamo izborio 2:1 pobjedu nije postojao!

Evo što je rekao Šupraha o Krstanovićevom padu u Hajdukovu šesnaestercu:

"Situacija je delikatna, ali tu nema nikakvog kontakta nogama, nešto malo rukama, ali to se ne svira. Kad bi se to sviralo, koliko bi kaznenih udaraca bilo na utakmicama...".

Hajdukovi nogometaši složni su kako sporni kazneni udarac iz 83. minute - nije postojao.

"Nama takav penal ne bi svirali", smatra asistent za Hajdukov gol Anas Sharbini, a čovjek koji je, prema mišljenju suca Bebeka, skrivio najstrožu kaznu, mladi Obšivač kaže:

"Po mom mišljenju, to nije bio kazneni udarac".