LYON JE ČUDESNO IZBORIO OSMINU FINALA LP: / Umjesto slavlja, nakon utakmice nastao kaos, nogometaši napali vlastite navijače

Nogometaši već neko vrijeme ni ne pozdravljaju navijače

11.12.2019.
9:15
Screenshot

Lyon je u posljednjem kolu Lige prvaka u skupini G u utorak ugostio Leipzig koji je već osigurao osminu finala, ali su Nijemci u prvom poluvremenu vodili s 2-0 golovima iz penala Forsberga i Wernera. Aouar je smanjio na samom početku drugog dijela, a sedam minuta prije kraja Depay izjednačava na 2-2 i odvodi Lyon dalje.

No, umjesto slavlja nakon utakmica, došlo je do kaosa i sukoba nogometaša Lyona s vlastitim navijačima.

Provokativna zastava

Sve je počelo nakon što je jedan navijač domaće momčadi držao zastavu na kojoj naziva braniča Lyona Marcela magarcem i poziva ga da otiđe iz kluba, što je vidio Depay i napao navijača.

Depay je istrgnuo zastavu tom navijača iz ruku, a u sukob su se ubrzo uključili i ostali članovi momčadi i neki od navijača koji su se uspjeli probiti na travnjak.

Više ih ne pozdravljaju

Snimku incidenta pogledajte OVDJE.

Marcelo je na meti uvreda navijača Lyona nakon utakmice protiv Benfice, a nakon toga su se ostali nogometaši solidarizirali s braničem i više ne pozdravljaju navijače.