SNIMKA S TRIBINE / Svi su oduševljeni kada Modrić zabije: Zapljeskao mu je i zaštitar

Ovo je Modrićev drugi ligaški gol u sezoni nakon što je u prosincu zabio u pobjedi protiv Villarreala (4:1)

29.2.2024.
10:09

Luka Modrić(38) je prošle nedjelje zabio prekrasan pogodak gol za pobjedu Real Madridanad Sevillom (1:0) u 26. kolu La Lige, nakon što je ušao s klupe u završnici utakmice.

OŠTRO /

Legenda Reala upozorila Modrića: 'To ne radi dobro, mora razumjeti jednu stvar'

OŠTRO /

Modrić je susret počeo na klupi i u igru ušao u 75. minuti, a šest minuta kasnije fenomenalnim udarcem s 18 metara majstorski zabio pogodak koji je odlučio utakmicu. Bio je to njegov drugi ligaški gol ove sezone nakon što je u prosincu zabio u pobjedi protiv Villarreala (4:1).

Nakon njegovog majstorskog poteza cijeli stadion je "eksplodirao", a Luka je burno slavio sa suigračima koji su ga podigli na ogradu ispred tribine. Na društvenim mrežama pojavila se snimka s tog dijela tribine na kojoj se može vidjeti Lukino slavlje pred razdraganim pristalicama Reala, a od slavlja se nije suzdržao ni zaštitar.

Snimku možete vidjeti OVDJE.

Hrvatska ženska rukometna reprezentacija 3. ožujka igra novu utakmicu protiv Rumunjske. Susret je jako bitan u kvalifikacijama za EP. Gledajte ga na Voyo.