'Bolno napucani' Modrić 'potpuno neobjašnjivo' zaradio karton

Nogometni portal Goal.com ocijenio je Luku Modrića s trojkom za njegovih 90 minuta igre u dresu Real Madrida pri gostujućoj pobjedi kod Athletic Bilbaa 3:0 u 31. kolu Primere.

15.4.2013.
9:47

Modrić je u 17. minuti potpuno neopravdano dobio žuti karton, što je u kratkom opisu njegovog nastupa apostrofirao i ugledni portal.

''Hrvatski nogometaš bio je bolno napucan s loptom u lice. Da bi se još lošije osjećao, potpuno neobjašnjivo je dobio žuti karton zbog navodnog igranja rukom. Dobro se povlačio i nudio još veću zaštitu svojoj obrani, a u drugom poluvremenu je napredovao i u napadačkom dijelu igre'', piše Goal.com, koji je Modriću dodijelio trojku u rasponu ocjena od 1 do 5.

Dakako, igrač utakmice je Cristiano Ronaldo, koji je u pobjedi svog kluba sudjelovao dvama golovima i jednom asistencijom. Ocijenjen je sa 4.5.