LUDI DAN U ENGLESKOJ: / City s pet komada ispratio Palace, Morata zabio hat-trick, Mourinho završio na tribinama

Šesto kolo Premier lige ponudilo je nekoliko izvrsnih utakmica.

23.9.2017.
17:59
Screenshot

Momčad Pepa Guardiole pregazila je Crystal Palace s 5:0, dok je Chelsea uz tri gola Alvara Morate 4:0 razbio Stoke u gostima.

DRAMATIČAN DERBI U LONDONU: /

Bilić ostao na korak do senzacionalnog preokreta, susret završen sveopćim kaosom

Crveni vragovi upisali su minimalnu pobjedu kod Southamptona, a Jose Mourinho u završnici je potjeran na tribine.

City je slomio otpor Palacea minutu prije odlaska na poluvrijeme kada je mrežu gostiju pogodio Sane (44). U nastavku su pobjedu potvrdili Sterling (51, 59), Aguero (79) i Delph (89).

United je do nova tri boda stigao zahvaljujući Lukakuu (20).

Sastavi iz Manchestera sada imaju po 16 bodova, tri više od branitelja naslova Chelseaja koji je kao gost slavio protiv Stoke Cityja sa 4-0 (2-0). Trostruki strijelac bio je Morata (2, 77, 82), a jedan gol je dodao Pedro (30).

Nikola Vlašić je s klupe za pričuve odgledao 2-1 (0-0) pobjedu Evertona protiv Bournemoutha. Gosti su poveli preko Kinga (49), no u junaka domaćih izrastao je Niasse (77, 82) koji je u 56. minuti zamijenio Rooneya. Everton je sada 13. na ljestvici sa sedam bodova.

REZULTATI 6. KOLA: West Ham United - Tottenham Hotspur 2-3 (Hernandez 65, Kouyate 87 / Kane 34, 38, Eriksen 60) Southampton - Manchester United 0-1 (Lukaku 20) Stoke City - Chelsea 0-4 (Morata 2, 77, 82, Pedro 30) Everton - Bournemouth 2-1 (Niasse 77, 82 / King 49) Burnley - Huddersfield Town 0-0 Manchester City - Crystal Palace 5-0 (Sane 44, Sterling 51, 59, Aguero 79, Delph 89) Swansea City - Watford 1-2 (Abraham 56 / Gray 13, Richarlison 90) Kasnije igraju: Leicester City - Liverpool Nedjelja: Brighton&Hove Albion - Newcastle United Ponedjeljak: Arsenal - West Bromwich Albion