Lučko iznenadilo u tvrđavi Slaven Belupa, Inter drugi!

U 8. kolu Prve hrvatske nogometne lige u Kranjčevićevoj su Zagreb i Šibenik igrali neodlučeno 1:1, a istim je rezultatom završila i utakmica u Koprivnici između Slaven Belupa i Lučkog.

17.9.2011.
0:08

U Zagrebu su gosti iz Šibenika prvi došli u vodstvo, u 11. minuti strijelac je bio Malčić. Za pjesnike je izjednačio Šovšić u 19. minuti iz jedanaesterca.

I u Koprivnici su gosti prvi poveli. Strijelac za Lučko bio je Rak u 2. minuti, a izjednačio je u 71. minuti Benko. Inter je u Zaprešiću pobijedio Rijeku s 1:0 i privremeno zasjeo na drugo mjesto HNL-a. Pobjednički gol zabio je Abilaliaj u 15. minuti nakon velike greške riječke obrane.

Inter je sada drugi sa 16 bodova, a prate ga Hajduk i Osijek s dva boda manje i utakmicom manje.