LOVREN OPET NA STUPU SRAMA: / Navijači se upravo natječu koji će od njih bolje uvrijediti Hrvata

Navijači su Lovrenu opet okrenuli palac dolje

3.1.2019.
22:02

Derbi utakmicu engleskog nogometnog prvenstva igraju Manchester City i Liverpool, a na poluvrijeme se otišlo s 1-0 prednošću za domaćina s Etihada. Razlog za to je dobar udaraca Sergija Agüera iz 40. minute ili, ako pitate navijače Liverpoola aktivne na Twitteru, razlog je Dejan Lovren.

MAN CITY – LIVERPOOL 2-1: /

Prvaci nanijeli prvi poraz Kloppovoj momčadi i u potpunosti otvorili borbu za tron

(Opet) kriv

Kao po pravilu, hrvatski stoper ponovno se našao na udaru onih koji ga smatraju najslabijom karikom trenutačno vodeće momčadi Premier lige, baš kao što se nalazi nakon gotovo svake utakmice zbog svega za što (nije) kriv.

Ovaj put je Agüero zabio pored njega koji je u reakciji bio prespor, a Twitter-zajedinica je to s nestrpljenjem dočekala.

Najslabija karika

Naziva ga se ponovno istom slabom karikom Liverpoolove momčadi, traži se da ga se uključi u zimski prijelazni rok kako bi napustio momčad, a u mnogobrojnim opisima riječ 'klaun' ona je koja zvuči najmanje bezobrazno.

Spominje se da može biti sretan što igra za dobar klub i dobru reprezentaciju, ali i da je njihov najslabiji član, neki bi radije da im Liverpool igra sa desetoricom nego s njim u sastavu, a proziva ga se i najboljim igračem suparničke momčadi u prvom poluvremenu.